חיפוש

מיתוג באמצעות תוכן שיווקימיתוג באמצעות תוכן שיווקי מתאים לכל עסק או בעל מקצוע המעוניין למצב עצמו כמומחה בתחומו, לייצור תקשורת טובה יותר עם לקוחותיו ולהיות נגיש יותר ללקוחות פוטנציאליים. להבדיל מהפרסום הישן המתבסס על העברת מסרים פשוטים (ויקרים…) באמצעות תקשורת המונים, כאן מתבצע המיתוג באמצעות אספקת תכנים שיווקיים אטרקטיביים (בידור, העשרה, הדרכה ועוד) ללקוחות הקיימים והפוטנציאלים בפלטפורמות שונות הממוקדות בקהל הכי רלוונטי לך.

מטרה 1: מיתוג העסק (או בעל המקצוע) כמוביל בתחומו.

אספקת תכנים אטרקטיביים כמו: בידור, העשרה, הדרכה ועוד מעבירה ללקוח שלך (הקיים והפוטנציאלי) את המסר שהעסק שלך (או אתה עצמך) הוא המומחה בתחום וכפועל יוצא נתפש כמוביל בתחום. די להסתכל בדוגמאות כמו אנשי מקצוע מתחומי הפסיכולוגיה, הרפואה,ה ספורט ורבים אחרים אשר נמצאים במדיה כפרשנים, כיועצים, כמנחי תכניות ריאלטי או תכניות רדיו. אנשי מקצוע אלו נחשבים כמומחים וכמובילים בתחומם ללא כל קשר ליכולתם ולמעמדם המקצועי בענף בו הם פועלים.

עצם העובדה שהם מפרשים, מייעצים, מחוות דעה וכדומה ממצבת אותם בעיני הקהל כמומחים, "כנחשבים", כאלה שאפשר לסמוך עליהם…

מטרה 2: תקשורת טובה יותר עם לקוחות קיימים ופוטנציאלים.

אספקה של תכנים רלוונטיים ללקוחות משדרת ללקוח שמישהו משקיע בו, מישהו משתף אותו בעולם התוכן השיווקי שלו, מישהו חושב עליו. המסר שעובר ללקוח בעצם השימוש בתוכן (להבדיל מסיסמאות בפרסום המסורתי) הוא שאתה כעסק או כאיש מקצוע, לא מנסה למכור לו ולזכות בכספו אלא משקיע בו ומנהל איתו מערכת יחסית עמוקה יותר ולאורך זמן. ערוצי התוכן השונים מאפשרים לנהל תקשורת דו-כיוונית עם הלקוח ובכך למתג עצמך כמי שקשוב ללקוחותיו.

מטרה 3: נגישות ללקוחות פוטנציאלים.

היבט שיווקי חשוב נוסף לו תורמים עולמות תוכן שיווקיים היא קידום האתר של במנועי חיפוש (Search Engine Optimization) כדוגמת גוגל. על מנת להיות בין התוצאות הראשונות שמציג מנוע החיפוש קיימת חשיבות רבה לתוכן. על התוכן להתחלף לעיתים מזומנות, להיות רלוונטי ובעל אופי לא "ספמרי" (גוגל לא אוהב שמנסים לתכמן אותו). בניגוד לחברות קידום אשר כל עניינם הוא "לעבוד" על מנוע החיפוש (ועל המחפשים!) כדאי "להביא תנועה לאתר".

ההבדלים בין פרסום מסורתי לפרסום באמצעות תוכן:

המסר

מסר אחד קצר ושטוח - מסרים רבים ומשתנים

מערכת היחסים עם הלקוח

סטוץ של שבועיים - יחסים שוטפים

אופי קניית המותג

קנייה חד פעמית - קנייה חוזרת ונשנית

הרושם שלאחר הקנייה

"דפוק וזרוק" - הקשר נמשך גם אחרי.

מה המותג חושב עלי.

שוכח אותי בין קמפיין לקמפיין - משקיע בי לאורך זמן.

למי המותג פונה

בעיקר לקהל לא רלוונטי. יחס נמוך מאוד בין הנחשפים לפרסום ולקונים בפועל - ממוקד בקהל הרלוונטי ביותר: כאלו כבר התנסו במותג וכאלו שמתעניינים בענף בו פועל המותג.

כמה זה עולה לנו

עלויות גבוהות מאוד ברכישת מדיה - עלויות נמוכות משמעותית הכוללות בעיקר עבודה והפקה.


נכתב ע"י רועי פרידלר קופירייטר ואיש תוכן. לפרטים נוספים התקשר: 052-8383256

טל. 052-8383256 דוא"ל: Mr.Friedler@Gmail.com

מזור, ישראל

  • פינטרסט רועי פרידלר
  • ביהנס רועי פרידלר
  • פייסבוק ביזנס טונז